SKÅPSDÖRR, allmoge, 1800-tal.

SKÅPSDÖRR, allmoge, 1800-tal.
103946. SKÅPSDÖRR, allmoge, 1800-tal.

71 x 51 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 51 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 908