TABURETT, 18/1900-tal.

TABURETT, 18/1900-tal.
1039148. TABURETT, 18/1900-tal.

Bredd 58 cm. Djup 36 cm. Totalhöjd 63 cm.

Skador, sprickor, slitage. Klädsel med flertalet revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 110