SCHATULL PÅ BENSTÄLLNING, barockstil, 1900-talets början.

103889. SCHATULL PÅ BENSTÄLLNING, barockstil, 1900-talets början.

Ek. Längd 54, bredd 47, höjd 72 cm.

Mindre sprickor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 891