SOFFGRUPP, 4 delar, nyrenässans, 1800-talets slut.

103870. SOFFGRUPP, 4 delar, nyrenässans, 1800-talets slut.

Svärtade trästomme. Klädda i grönt tyg. Bord, soffa samt 2 stolar. Soffa längd 145. Bord diam 86, diam 65 cm.

Skador samt utbytta delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt utbytta delar.

Antal besök: 1 356