BYRÅ, sengustaviansk, 1800-tal.

103869. BYRÅ, sengustaviansk, 1800-tal.

Betsat furu. Tre lådor. Längd 103, bredd 52, höjd 77 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 200