SOFFGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets början.

103868. SOFFGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Vitlackerade. Soffa, bord samt 4 stolar. Soffa, längd 200. Bord längd 112, bredd 57, höjd 71 cm.

Färgbortfall samt ställvis hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 823