TÅGVAGNAR och RÄLS, bl.a Lima.

1038519. TÅGVAGNAR och RÄLS, bl.a Lima.

3 st vagnar Lima, 1 st Piko sam räls bland annat Fleischmann.

Medföljer en byggsats för Airfix -32 scale 1933 Alfa Romeo med kartong.

Slitage, skador ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 781