BUFFÈ, Louis XVI-stil, 2000-tal.

103838. BUFFÈ, Louis XVI-stil, 2000-tal.

Längd 183, bredd 64, höjd 93 cm.

Slitage och fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fanerskador.

Antal besök: 689