103822. GLASSERVISDELAR, 17 delar, "Karolina", Orrefors.
10 selterglas, varav 9 märkta Of, höjd 8 cm.
3 vitvin/starkvin, omärkta, höjd 12 cm.
3 vitvin/starkvin, märkta Of, höjd 12,5 cm.
Karaff, märkt Orrefors, höjd inklusive propp 28,5 cm.
Smärre slitage, enstaka nagg.