TENNBURK med lock, Dahlströms tenn, 1934.

103787. TENNBURK med lock, Dahlströms tenn, 1934.

Höjd 20 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 3 053