HÅKAN BENGTSSON. Objekt, blandteknik, 2-portföljer, MDF, diptyk.

1037814. HÅKAN BENGTSSON. Objekt, blandteknik, 2-portföljer, MDF, diptyk.

Innehåller förmodligen delar till ett verk, instruktion om konstruktion medföljer. Signerade. Bredd 52 cm. Djup 10 cm. Höjd 52 cm styck.
1 portfölj tom. en portfölj innehållande konstverk.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 153