BARSTOLAR, 6 stycken, Johansson Design.

103774. BARSTOLAR, 6 stycken, Johansson Design.

konstläder med vitlackerade ben, höjd 83 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 553