TESAMOVAR, nysilver, troligen Ryssland, 1800/1900-tal.

103766. TESAMOVAR, nysilver, troligen Ryssland, 1800/1900-tal.

Tekanna på ställning. Undertill med brännare. Höjd 46 cm.

Slitage samt mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt mindre bucklor.

Antal besök: 1 135