KORGMÖBLER, 3 delar, 1900-tal.

1037395. KORGMÖBLER, 3 delar, 1900-tal.

Vitmålade.
2 fåtöljer, rygghöjd ca 83 cm
Bord, höjd ca 53,5 cm.

Bruksslitage. Mindre skador förekommer. Dynor med fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade.
2 fåtöljer, rygghöjd ca 83 cm
Bord, höjd ca 53,5 cm.

Antal besök: 374