Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
VALTER GIBSON. Fönster, pastell, signerad och daterad 65.
1037392. VALTER GIBSON. Fönster, pastell, signerad och daterad 65.
61 x 47 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 47 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
442