BÄNK, 1900-talets andra hälft.

103730. BÄNK, 1900-talets andra hälft.

Längd 180, bredd 47, höjd 45 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet. Svenska ambassaden i Bonn.

Slitage. Tejpmärken. Avslag/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 872