GUNNAR BRUSEWITZ. Tuschteckning.

1037171. GUNNAR BRUSEWITZ. Tuschteckning.

Landskap med personer och vild tjur. Signerad samt daterad -50
21x23 cm.

Gulnad samt någon mindre fläck.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

21x23 cm.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besök: 623