BRITA MOLIN. Färgetsning.

BRITA MOLIN. Färgetsning.
1037156. BRITA MOLIN. Färgetsning.

"Vindorgel" Signerad samt numrerad 64/150 ex. 32x26 cm.

Mindre ytslitage.

Brita Molin (1919–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Brita Molin (1919–2008)

Antal besök: 825