ÄNTERHUGGARE, modell 1851. Signerad G A Svalling Rosenfors.

103695. ÄNTERHUGGARE, modell 1851. Signerad G A Svalling Rosenfors.

Längd 71 cm.

Bruksslitage, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 71 cm.

Bruksslitage, se bild.

Antal besök: 1 713