VÄGGHYLLA, 1800-tal.

VÄGGHYLLA, 1800-tal.
103665. VÄGGHYLLA, 1800-tal.

Längd 86, bredd 26, höjd 92 cm.

Omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
103665. VÄGGHYLLA, 1800-tal.

Omfattande slitage.

Antal besök: 911