LJUSKRONA, med 6 st ljusrarmar, bronserat trä, 1900-tal.

103640. LJUSKRONA, med 6 st ljusrarmar, bronserat trä, 1900-tal.

Höjd ca 72 cm
Proveniens Utrikesdepartementet.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72 cm

Slitage och skador.

Antal besök: 741