PARTI GLAS, 47 delar, Iittala, Finland.

10364. PARTI GLAS, 47 delar, Iittala, Finland.

Olika modeller, bland annat: 4 grogglas "Kekkerit" Timo Sarpaneva, 9 whiskyglas "Niva" Tapio Wirkkala. Höjd 8-13 cm.

Brukslitage. Enstaka nagg/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 16 380