GOLVUR, utavlan märkt Stiernsund 150.

103628. GOLVUR, utavlan märkt Stiernsund 150.

Grönmålat fodral. Pendel, lod och nyckel finns. Höjd ca 194 cm
Proveniens Utrikesdepartementet.

Slitage och skador, skadat glas/saknar glas, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 326