TRÄDGÅRDSSOFFA, aluminium, "Ormbunke", 1900-talets andra hälft.

1036113. TRÄDGÅRDSSOFFA, aluminium, "Ormbunke", 1900-talets andra hälft.

Bredd 145 cm. Djup 50 cm. Rygghöjd 85 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 520