BRICKA, pläter tillverkad av Mappin & Webb.

1035910. BRICKA, pläter tillverkad av Mappin & Webb.

tidigt 1900-tal, 70cm (27 1 / 2in) lång.

märken och repor som överensstämmelse med ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dreweatts Online
Antal besök: 521