STOLAR, 3 st, Leksand, 1800-talets första hälft.

103583. STOLAR, 3 st, Leksand, 1800-talets första hälft.

Stolar 3 st.

Bruksslitage, bemålade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar 3 st.

Bruksslitage, bemålade.

Antal besök: 734