SPELAUTOMAT, "Super Monte Carlo".

103570. SPELAUTOMAT, "Super Monte Carlo".

höjd 138, bredd 67, djup 52 cm.

slitage, småskador, elkabel saknas samt funktion ej testad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 648