BONBONIÈRER, ett par, på fat med lock, glas i violett ton, 1800-tal.

103566. BONBONIÈRER, ett par, på fat med lock, glas i violett ton, 1800-tal.

Höjd 14 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.

Smärre nagg.

Antal besök: 828