Göteborgs Auktionsverk
Glas
Övrigt
BONBONIÈRER, ett par, på fat med lock, glas i violett ton, 1800-tal.
103566. BONBONIÈRER, ett par, på fat med lock, glas i violett ton, 1800-tal.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd 14 cm.
Smärre nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 14 cm.
Smärre nagg.
Göteborgs Auktionsverk
697