BOJAN MED LOCK, porslin, Kina 1800-tal.

103560. BOJAN MED LOCK, porslin, Kina 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått av dubbla lyckotecken. Höjd 25 cm.

Lock med nagg och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lock med nagg och sprickor.

Antal besök: 863