Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustbild med figurer, olja på duk, signerad.
1035405. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustbild med figurer, olja på duk, signerad.
30 x 39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 39 cm.
Göteborgs Auktionsverk
867