CARL ABRAHAM ROTHSTEN. TILLSKRIVEN. Olja på duk. Monogramsignerad.

103498. CARL ABRAHAM ROTHSTEN. TILLSKRIVEN. Olja på duk. Monogramsignerad.

Vy mot Bohus fästning. 47 x 52 cm.

Färgbortfall, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall, krackeleringar.

Antal besök: 2 563