JÖRGEN FOGELQUIST. Komposition, färglitografi, numrerad 312/315, signerad.

1034793. JÖRGEN FOGELQUIST. Komposition, färglitografi, numrerad 312/315, signerad.

55 x 71 cm.

Väggrester på baksidan.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 71 cm.

Väggrester på baksidan.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Antal besök: 177