PARFYMFLAKONG, guld/glas, 1900-tal.

1034593. PARFYMFLAKONG, guld/glas, 1900-tal.

Höjd 10,5 cm. Med propp.

Bruks/ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10,5 cm. Med propp.

Bruks/ålderslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 493