BORDSPENDYL, troligen Frankrike, 1900-tal.

103450. BORDSPENDYL, troligen Frankrike, 1900-tal.

Förgylld metall samt porslin, höjd 35 cm.

Glas samt baklucka saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas samt baklucka saknas.

Antal besök: 1 145