KONSOLBORD, senempire, 1800-tal.

103396. KONSOLBORD, senempire, 1800-tal.

Mahognyfanér. Längd 108, bredd 50,5 höjd 82 cm

Proveniens: Utrikesministerhotellet på Blasieholmen.

Slitage och skador, delar saknas, märken efter samt klisterlappar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 644