HÖGTALARE JBL 4406.

HÖGTALARE JBL 4406.
1033324. HÖGTALARE JBL 4406.

Paret JBL 4406 studiomonitorer 1980/90-tal. Valnötsfanér.
Mått: höjd 39, bredd 24, djup 21,5 cm.

Skruvhål från vägg/takmontage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1033324. HÖGTALARE JBL 4406.

Antal besök: 7 065