HÖGTALARE JBL 4301B.

HÖGTALARE JBL 4301B.
1033323. HÖGTALARE JBL 4301B.

Paret JBL 4301B studiomonitorer 1980/90-tal. Valnötsfanér.
Mått: höjd 48, bredd 29, djup 30 cm.

Skruvhål från vägg/takmontage, repor. Kantringar behöver bytas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1033323. HÖGTALARE JBL 4301B.

Antal besök: 6 175