BORD, troligen Alberts i Tibro, 1950/60-tal.

103302. BORD, troligen Alberts i Tibro, 1950/60-tal.

Teak. Rund skiva. Underrede i gulmetall. Avslutande kulfötter. Diameter 38, höjd 45 cm.

Bruksslitage, skivan med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 057