SKÅLFAT, porslin, Kina.

SKÅLFAT, porslin, Kina.
103253. SKÅLFAT, porslin, Kina.

Diameter 21,5, höjd 9,5 cm, inköpt Kina 1957.

Krakelerat, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krakelerat, slitage.

Antal besök: 964