PARTI SILVER, 9 delar. Skål Borgila, smörgåsgafflar, samesked, supkopp. Senare hälften av 1900-talet. Vikt 395g.

10322. PARTI SILVER, 9 delar. Skål Borgila, smörgåsgafflar, samesked, supkopp. Senare hälften av 1900-talet. Vikt 395g.

Skål Borgila I9=1959. Höjd 7 cm.
6 st Smörgåsgafflar Rosenholm, GAB 1968-1970.
Samesked COP 1955 Längd 16,5 cm.
Supkopp, firandet av år 2000.

Skål Borgila graverad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Supkopp, firandet av år 2000.

Skål Borgila graverad.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 760