10322. PARTI SILVER, 9 delar. Skål Borgila, smörgåsgafflar, samesked, supkopp. Senare hälften av 1900-talet. Vikt 395g.
Skål Borgila I9=1959. Höjd 7 cm.
6 st Smörgåsgafflar Rosenholm, GAB 1968-1970.
Samesked COP 1955 Längd 16,5 cm.
Supkopp, firandet av år 2000.
Skål Borgila graverad.
Bruksslitage.