PAUL JENSEN. Tuschteckning.

PAUL JENSEN. Tuschteckning.
1032169. PAUL JENSEN. Tuschteckning.

Tiger. Signerad samt daterad 1947. 11,5x21 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 587