MONICA LORENTZON. 2 st. Clown samt Dansande par, oljor, signerade.

103210. MONICA LORENTZON. 2 st. Clown samt Dansande par, oljor, signerade.

Clown, olja på duk, ca 27 x 22 cm.
Dansande par, olja på duk, ca 33 x 24,5 cm.

Monica Lorentzon (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

Monica Lorentzon (Född 1940)

Antal besök: 2 340