PÄLSCAPE, mink, 1960-tal.

PÄLSCAPE, mink, 1960-tal.
103202. PÄLSCAPE, mink, 1960-tal.

Pälscape, fint skick.
Längd 190 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pälscape, fint skick.
Längd 190 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 105