SKÅP, industridesign, 1900-tal.

103193. SKÅP, industridesign, 1900-tal.

Längd 123, bredd 51, höjd 195 cm.

Omfattande slitage, repor, färgfläckar, klisterlappar, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 239