SYBORD, bemålad, 1900-tal.

SYBORD, bemålad, 1900-tal.
103181. SYBORD, bemålad, 1900-tal.

Med låda och klaff. Längd 52,5 bredd 41 höjd 77 cm.

Smärre slitage, färgbortfall. Senare bemålad. Fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 830