BORD, med marmorskiva, design Björn Hultén.

103177. BORD, med marmorskiva, design Björn Hultén.

Längd 90, bredd 90, höjd 69
Proveniens: Ambassaden i Washington.

Senare skiva, slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90, bredd 90, höjd 69

Senare skiva, slitage, repor.

Antal besök: 1 239