SKEDAR, 8st, silver, CGH, GAB, 1930-60-tal. Vikt 211g.

10314. SKEDAR, 8st, silver, CGH, GAB, 1930-60-tal. Vikt 211g.

4 teskedar, 2 dessert, 1 matsked, 1 stor matsked.

Graverade skyttepriser.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Graverade skyttepriser.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 086