KÄRRA och SLÄDE, omkring 1900.

103110. KÄRRA och SLÄDE, omkring 1900.

Längd ca 210 resp 170 cm

Proveniens: Utrikesministerhotellet på Blasieholmen.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 210 resp 170 cm

Slitage och skador.

Antal besök: 1 008