GÖRAN BENGTSSON. akryl på pannå, ''YPUR'', signerad baksida, daterad 1993.

1030978. GÖRAN BENGTSSON. akryl på pannå, ''YPUR'', signerad baksida, daterad 1993.

ca 110.5x109.5 cm utan ram.

Bruksskick.

Göran Bengtsson (1937–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 110.5x109.5 cm utan ram.

Bruksskick.

Göran Bengtsson (1937–2022)

Antal besök: 766