SIDEBOARD, Teak, Sverige, 1960 tal.

103079. SIDEBOARD, Teak, Sverige, 1960 tal.

Skåp med hyllor samt lådor.
Längd 177 cm, höjd 100 cm, bredd 44 cm.

fanerskador vid lådor/bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp med hyllor samt lådor.

Antal besök: 918